Релігійні громади, організації та навчальні заклади звільнили від орендної сплати за землю та земельного податку на 2012 рік

Місто завжди підтримує релігійні громади та розвиток науки. Відтак, сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати прийняли ухвалу, якою звільнили релігійні громади, організації та навчальні заклади у 2012 році від орендної сплати за землю та земельного податку у частині платежів, що надходять до міського бюджету.

До Львівської міської ради протягом року надійшли звернення релігійних громад, організацій та навчальних закладів щодо надання пільг зі сплати орендної плати за землю та земельного податку на 2012 рік. Зважаючи на те, що релігійні громади та церкви є неприбутковими організаціями, що функціонують переважно за рахунок добровільних пожертв прихожан та меценатів, то Львівська міська рада звільнила їх від витрат.

Загалом до списку потрапили 8 релігійних громад та організацій (релігійна громада церкви Святого Духа УГКЦ на вул. М. Коперника, 36; згромадження (монастир) Чину Оріоністів УГКЦ на вул. Лінкольна; УГКЦ парафії Зіслання Святого Духа на вул. Зеленій, 106; місія «Центр студентського капеланства» УГКЦ на розі вул. Конотопської – вул. Природної; храм святого пророка Іллі УГКЦ на вул. Богданівській – вул. Визвольній; релігійне управління монастирів Салезіанського згромадження Східного обряду в Україні УГКЦ на вул. Дорога Кривчицька, 19; релігійна громада УПЦ КП Вознесіння Господнього Залізничного району м. Львова на вул. Любінській; релігійна громада УПЦ Всіх Українських Святих КП на вул. Миколайчука, 2а) та 3 навчальні заклади (Український Католицький Університет УГКЦ на вул. Стрийській, 29; Львівська духовна семінарія Святого Духа на вул. Хуторівці, 35; приватний заклад «Гімназія блаженного Климентія Шептицького» на вул. Г. Хоткевича, 16).