Отець Ансельм Грюн: «Львів – місто, де тепло і комфортно»

Сьогодні почався триденний візит до Львова  Ансельма Грюна – монаха-бенедиктинця, психоаналітика, християнського письменника, духовного провідника, реколектанта. Отець мав екскурсію старовинним Львовом та лекцію для посадовців.

Я мав невеличку подорож по вашому чарівному місту і бачив багато виконаної роботи. Дуже приємно, що ви створюєте культуру міста,  в якій дуже тепло, комфортно, і, направду, хочеться в такому місті жити

отець Ансельм Грюн.

Відтак, участь у зустрічі з отцем взяло майже 200 посадовців Львівської міської ради.

Ансельм Грюн - це людина не просто мудра і обдарована, це людина, яка має Божу ласку. Ми організували в міській раді лекцію для працівників міської ради, для всіх, хто мав бажання. На лекції отець говорив про лідерство, про духовність, про мораль. Сьогодні люди мають багато запитань і дуже важко знайти відповіді, а вони є поряд – спілкування з мудрою людиною, коли читаєш Біблію, йдеш до церкви на Службу Божу. Відповіді є, вони є біля нас, треба просто відкрити своє серце, жити за Божими заповідями, і ти зажди зможеш знайти відповіді на найскладнішу проблему чи запитання.

міський голова Львова

Андрій Садовий.

Нагадаємо, в рамках візиту сьогодні отець Грюн матиме зустріч з громадою міста на тему «Сенс життя, як віднайти шлях до власної сутності?». Тривалість заходу дві години: з 19.00 до 21.00 год. Зустріч відбудеться у храмі Пресвятої Євхаристії (Домініканський собор).

В суботу, 18 лютого, отець візьме участь у Конференції для богопосвячених осіб на тему: «Традиційні духовні цінності і сучасність». Високий гість матиме доповідь на тему: «Як ми бачимо ідентичність богопосвяченої особи у сучасних реаліях? У чому полягає виклик і підтримка для автентичного життя обітами у сучасному світі?». Конференція відбуватиметься у конференц-залі Львівської Духовної Семінарії Святого Духа, що на  вул. Хуторівка, 35.

А у неділю, 19 лютого, о 9.00 год отець Грюн візьме участь в Урочистій Літургії, яку відслужить Митрополит і Архиєпископ Львівський Високопреосвященний Ігор Возьняк у храмі св.свмщ.Йосафата (вул. Замарстинівська, 134).