В храмі Різдва св. Івана Хрестителя у Львові зберігається чудотворна ікона

  • 02.11.2012, 20:05
На парафії Різдва св. Івана Хрестителя у Львові, що на вул. Кобилиці, 31, знаходиться унікальна ікона Матері Божої «Всіх скорбящих радість» (приблизно ХVII ст.). Люди, які моляться біля ікони, отримують багато ласк від Бога. В ніч з 5 на 6 листопада та протягом дня 6 листопада ікона буде виставлена для почетання всіма вірними.

Нещодавно одна жінка, яка молилась біля ікони отримала ласку, що у 40 років вперше завагітніла, а лікарі ставили їй діагноз «безпліддя». Думаю, що є інші ласки, про які ми поки що не знаємо.

З благословення Високопреосвященнішого Архиєпископа і Митрополита Львівського Кир Ігоря храмові надано право щороку 6 листопада почетати ікону Матері Божої «Всіх скорбящих радість». Тож цього року 6 листопада, у вівторок, вдруге вшановуватимемо цей образ.

Ми склали план Богослужінь і заходів, а також бажаємо оголосити всім греко-католицьким парафіям і монастирям м. Львова,  Львівській Духовній семінарії Св. Духа та УКУ про наявність ікони Матері Божої «Всіх скорбящих радість» у нашому храмі, і ласкаво запросити вірних, монахів та монахинь, семінаристів, студентів та священиків на Богослужіння і заходи, які відбуватимуться 5 – 6 листопада 2012 року Божого на нашій парохії.

о. Іван Коломієць, адміністратор храму Різдва св. Івана Хрестителя

Водночас отець Іван зауважив, що чудотворну ікону планують виставляти для всезагального почетання 4 рази на рік: власне 6 листопада – на свято почетання ікони Матері Божої «Всіх скорбящих радість», 22 грудня – на свято Непорочного зачаття Пречистої Діви Марії, 8 січня – на свято Собору Пресвятої Богородиці та 7 липня – на свято Різдва Святого Пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Івана.

До вул. Кобилиці можна доїхати трамвайним маршрутом № 3, 5, маршрутним таксі № 114, 45, 41, 21 (за мостом, що на вул. Кн. Ольги, перший поворот праворуч).

Програма Богослужінь

5 листопада, понеділок

19.15 Вечірня

19.45 Велике Повечір’я з Литією

20.30 Вервиця (радісні таїнства). Нічні чування (Полуношня, Утреня, Служба Божа, Акафіст, Мирування і окроплення вірних свяченою водою)

6 листопада, вівторок

8.00 Служба Божа за померлих

9.15 Часи

10.00 Урочиста Служба Божа, Велике водосвяття

18.00 Служба Божа за здоров’я, всякі прошення

19.00 Вечірня