У Львівській Архиєпархії УГКЦ працівники навчаються нового менеджменту

  • 28.03.2013, 18:18
  • 819
Церква удосконалює соціальне служіння. Цими днями працівники Курії та Комісій Львівської Архиєпаріхії УГКЦ проходять відповідні навчання в Інституті лідерства та Управління Українського Католицького університету задля того, аби покращити внутрішнє управління та зробити соціальне служіння Церкви більш ефективним.

Після виходу з підпілля Церква серед багатьох інших завдань, постала перед завданням створення своєї внутрішньої системи функціонування. Сьогодні ми свідомі, що час рухається дуже швидко, у суспільстві стаються різні зміни, з’являються нові тенденції і Церква першою у  суспільстві має правильно реагувати, і йти в ногу з часом. Тому ми сьогодні спільно зі всіма працівниками Львівської Архиєпархії вивчаємо нові підходи, моделі управління, задля того, щоб покращити соціальне служіння Церкви.

отець Тарас Милян, директор благодійної організації «Фундація Духовного Відродження»

Такі навчання є кроками посилення представників церковного середовища, священиків та мирян, у процесі соціального служіння Церкви – праці з молоддю, дітьми, старшими, неповносправними та одинокими, сім’ями, та тими, хто має намір створити сім’ю тощо.

Довідка

До складу Львівської Архиєпархії УГКЦ входять Комісії, які працюють з різними середовищами - курія, благодійні установи, навчальні заклади, єпископи.

Детальніше можна довідатись на офіційній сторінці Архиєпархії за посиланням:

http://www.ugcc.lviv.ua/index.php?option=com_content&task=section&id=9&Itemid=60