Львів’яни зможуть ознайомитися з духовним спадком Шептицького під час літньої школи

  • 02.04.2013, 17:27
  • 718
  • Юліана Брус
Цього року у червні у Львові відбудеться тижнева літня школа «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького: місце християнських цінностей у побудові справедливого ладу». Учасниками семінарів можуть стати студенти гуманітарного напрямку студій, мирянські та політичні активісти, а також всі ті, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення. Реєстрація учасників триває до 17 травня.

Інститут релігії та суспільства Українського Католицького Університету оголошує набір на навчання у літній школі «Соціальна думка Митрополита Андрея Шептицького: місце християнських цінностей у побудові справедливого ладу». Мета програми – глибше ознайомити учасників семінару з духовним спадком та діяльністю Митрополита Андрея та розвинути їхнє вміння жити згідно з християнськими цінностями у суспільному житті.

Головний акцент цьогорічної школи буде поставлено на побудові суспільства на засадах християнської моралі й цінностей у історичному і сучасному контексті. Під час навчання щоранку відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лектором та обговорення у малих групах з модератором. Завдання семінару – показати актуальність соціального вчення Церкви та випрацювати постійний інтенсивний літній курс, який вивчатиме суспільну думку Митрополита Андрея.

Під час лекційних зустрічей будуть підняті питання історичного контексту та богословського виміру суспільного вчення; суспільно-політичної етики Митрополита Андрея і актуальності його вчення; прояву суспільної думки Митрополита, як розгортання мережі порятунку євреїв у час Другої світової війни. Проект також передбачає духовну та культурну програму – щоденні молитви у каплиці реколекційного центру, молитву у крипті собору святого Юра, похід до Національного музею імені Андрея Шептицького у Львові, поїздку до Прилбич, перегляд фільму про Митрополита Андрея, відвідини Всеукраїнського єврейського благодійного фонду «Хесед-Ар’є», екскурсії по Львову та УКУ тощо.

На завершення курсу учасники отримають сертифікат із переліком прослуханих тем і годин Організатори покривають фінансові витрати на проживання та харчування учасників, а також виготовлення матеріалів семінару.

Учасники проживатимуть у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа, що на вул. Хуторівка 35. Заняття відбуватимуться у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського Католицького Університету (вул. Хуторівка 35a) з 23 до 30 червня 2013 року.

Довідка

До участі у навчанні запрошуються студенти гуманітарного напрямку студій, мирянські та політичні активісти, а також всі ті, хто бажає поглибити знання християнського суспільного вчення (незалежно від релігійно-конфесійної приналежності). Вік учасників 18-40 років. Транспортні витрати покриваються самими учасниками. Обов’язковою умовою зарахування на навчання є мотиваційний лист та анкета. Учасники, яких повідомлять про зарахування на літню школу, зобов’язані попередньо ознайомитися з матеріалами курсу, які їм надішлють організатори. Реєстраційний внесок учасника у сумі 150 грн. сплачується у день приїзду. Остання дата прийому документів: 17 травня 2013 року. Відповідь про зарахування чи незaрахування апліканти отримають до 24 травня 2013 року.

Інформація і анкета за адресою: http://irs.ucu.edu.ua/szkola/.

Мотиваційні листи та анкети надсилати на e-mail: sheptytsky_summer_school@ukr.net. Довідки за телефоном: (032) 240-99-40.