Львів’ян запрошують зустріти День Незалежності з молитвою

  • 20.08.2013, 14:02
  • Юлія Медвідь
Усіх львів’ян та гостей міста 24 серпня запрошують взяти участь у «Акафісті до Пресвятої Богородиці». Така молитва – традиційна для Львова саме у цей день.

У День Незалежності України, 24 серпня, відбудеться «Акафіст до Пресвятої Богородиці». Всіх львів’ян та гостей міста запрошують до спільної молитви. Відбуватиметься акафіст з 17.00 до 19.00 год біля пам’ятника Тарасу Шевченку.

Щороку за ініціативою хорової капели «Дударик» у День Незалежності України на площі перед пам’ятником Тарасові Шевченку відбувається «Акафіст до Пресвятої Богородиці». Усі охочі можуть долучитися і спільно помолитись до Богородиці про ласку і мир для української землі.

Після акафісту, який триватиме близько години, учасників запрошують послухати вже класичні Шевченкові твори у виконанні хорової капели «Дударик».

Ми кожного року разом зі священнослужителями проводимо акафіст. Після того – даруємо львів’янам концерт. Цього року програма, яку ми будемо презентувати – традиційна, але безумовно з доповненнями. Співатимемо класичні Шевченкові твори Дмитро Кацал, диригент Львівської державної академічної хорової капели "Дударик"