«Закликаю всіх нас бути небайдужими», - отець Павло Дроздяк

  • 23.08.2013, 14:23
  • 580
  • Ірина Юрковська
Сьогодні у Львові відбулися урочисті збори з нагоди 22-ї річниці Незалежності України. До початку святкувань – з 11.40 до 12.00 год виступав оркестр перед центральним входом до будівлі Ратуші. Відтак початок урочистого засідання був о 12.00. Традиційно, усіх присутніх привітав капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

Відкрив захід хор «Гомін» виконанням Гімну України. За доброю львівською традицією змовити молитву за Україну до слова запросили капелана Львівської міської ради отця Павла Дроздяка.

Я тішуся, що наше добре українське  ім`я існує і буде існувати, тому що в наших серцях живе любов до Бога і до України. Мені надзвичайно приємно, дорога святочна громадо, що сьогодні черговий раз  я стою перед Вашими світлими обличчями, для чого, щоби разом із вами подякувати Богові за цей дар свободи, яки ми маємо.  За цей дар свободи, який ми посідаємо і який ми кожного дня в своєму житті практично маємо можливість реалізувати.

У  сьогоднішній день, який ми відзначаємо святкуваннями, мені до думки прийшло послання апостола Павла, в  якому апостол говорив чітко і відверто : «мої побратими, покликанні до свободи. Бажаю тільки, щоби ваша свобода не стала для вас можливістю спіткнутися, пам`ятаючи, що свобода вам дарована для того, щоби в любові служили одні одному.

Тому сьогодні, вітаючи всіх нас з днем нашої свободи, з Днем нашої Незалежності, насправді бажаю наголосити на словах апостола Павла - служити в свободі одне для одних, віддавати себе одне для одних. Брати і сестри, закликаю всіх нас бути небайдужими, віддавати себе своїй державі до кінця, не залишаючи собі нічого. Нехай ця любов і Боже благословення, благословення наших великих провідників народу, зійдуть сьогодні на нас і дарують нам розуміння свободи, яка б допомогла нам знайти дорогу. Тому що наша свобода і наша державність починається з нас самих отець Павло Дроздяк.