«Закликаю всіх нас бути небайдужими», - отець Павло Дроздяк

Сьогодні у Львові відбулися урочисті збори з нагоди 22-ї річниці Незалежності України. До початку святкувань – з 11.40 до 12.00 год виступав оркестр перед центральним входом до будівлі Ратуші. Відтак початок урочистого засідання був о 12.00. Традиційно, усіх присутніх привітав капелан Львівської міської ради отець Павло Дроздяк.

фото: Юрко Дячишин
Фото: Юрко Дячишин

Відкрив захід хор «Гомін» виконанням Гімну України. За доброю львівською традицією змовити молитву за Україну до слова запросили капелана Львівської міської ради отця Павла Дроздяка.

Я тішуся, що наше добре українське  ім`я існує і буде існувати, тому що в наших серцях живе любов до Бога і до України. Мені надзвичайно приємно, дорога святочна громадо, що сьогодні черговий раз  я стою перед Вашими світлими обличчями, для чого, щоби разом із вами подякувати Богові за цей дар свободи, яки ми маємо.  За цей дар свободи, який ми посідаємо і який ми кожного дня в своєму житті практично маємо можливість реалізувати.

У  сьогоднішній день, який ми відзначаємо святкуваннями, мені до думки прийшло послання апостола Павла, в  якому апостол говорив чітко і відверто : «мої побратими, покликанні до свободи. Бажаю тільки, щоби ваша свобода не стала для вас можливістю спіткнутися, пам`ятаючи, що свобода вам дарована для того, щоби в любові служили одні одному.

Тому сьогодні, вітаючи всіх нас з днем нашої свободи, з Днем нашої Незалежності, насправді бажаю наголосити на словах апостола Павла - служити в свободі одне для одних, віддавати себе одне для одних. Брати і сестри, закликаю всіх нас бути небайдужими, віддавати себе своїй державі до кінця, не залишаючи собі нічого. Нехай ця любов і Боже благословення, благословення наших великих провідників народу, зійдуть сьогодні на нас і дарують нам розуміння свободи, яка б допомогла нам знайти дорогу. Тому що наша свобода і наша державність починається з нас самих отець Павло Дроздяк.