При храмі Покрови Пресвятої Богородиці відбудуться Святкові парафіяльні Фестини

  • 11.10.2013, 19:31
  • 591
Вже кілька років поспіль парафія Покрови Пресвятої Богородиці Української Греко-Католицької церкви у м. Львові (вул. Личаківська, 175) спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» з нагоди храмового празника організовують святкові парафіяльні Фестини. У цьому році свято відбудеться у неділю, 13 жовтня о 14.00 год. на біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці.

В рамках святкової програми відбудеться концерт за участю парафіяльної молоді та творчих колективів Центру творчості, майстер-класи з образотворчого, декоративно-ужиткового мистецтва та орігамі, спортивно-розважальні змагання. Кульмінацією заходу стануть святкові частування для присутніх та учасників заходу.

Вже стало доброю традицією, що церква спільно з Центром творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка» у такий спосіб за допомогою молодих українських талантів доповнює урочистість храмового празника парафіяльними фестинами. Святкування кожного року відбувається з метою зацікавити людей різної вікової категорії до духовного зросту та благочестивого життя. Тому,  незважаючи на вік, кожен присутній на святі зможе знайти і почерпнути для себе щось корисне.

Олег Кузик, директор Центру творчості дітей та юнацтва Галичини «Погулянка»