Соціальні працівники проведуть краєзнавчо-туристичний захід для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах

  • 24.10.2013, 09:44
  • 443
Сьогодні, 24 жовтня, працівники Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведуть краєзнавчо-туристичну поїздку для сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах у селище Крехів Жовківського району Львівської області. Метою даного заходу є забезпечення змістовного проведення дозвілля для налагодження гармонійних стосунків у сім`ях, якісного проведення спільного часу, духовного збагачення, наснаження, збереження сімейних цінностей.

Під час заходу для 60 членів сімей проведуть екскурсію Крехівським монастирем. Опісля отець Андрій Сенейко, директор Карітас Львів УГКЦ матиме духовно-просвітницьку бесіду з членами сімей з метою, як ознайомлення із монастирем та його давньою історією, так і наснаження сімей, збагачення їх духовного світу.

Українські сім'ї, маючи економічні проблеми, переживають й духовні труднощі. Сім'я є первинною ланкою підготовки людини до життя у суспільстві. Вічні сімейні цінності: любов, піклування, вірність, жіночність і мужність, батьківство і материнство - ось ті фундаментальні цеглинки суспільства, які постійно потрібно відроджувати й плекати. Саме у сім`ї закладаються основні засади формування особистості, формується характер дитини, розвиваються її здібності та потенціал;

Оксана Рубай, в. о. директора Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Довідка

Тут текст для довідки.

Додатки

Список файлів у вигляді списку.

  • Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.
  • Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.
  • Файл такий-то. Назва файлу українською мовою.