«Спільна молитва має велику силу і робить чудеса», - А.Садовий

  • 25.10.2013, 10:29
  • 536
У неділю, 27 жовтня, з нагоди Року віри та 1025-річчя Хрещення України-Русі на площі перед Львівським театром опери та балету ім. С. Крушельницької (пр. Свободи) відбудеться акт відання Львова та його мешканців під опіку Христа Чоловіколюбця. В рамках заходу за участю Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, духовенства Львова та громади міста, під передзвін церковних дзвонів, кожен засвітить свічку, як символ єднання спільноти Львова у християнській вірі. Відтак, мер міста запрошує львів’ян та гостей долучитись до спільної молитви.

Цей рік проголошений в церкві роком Віри. Власне, о 18.00 год в неділю розпочнеться молебень, буде правити владика Ігор. Перед тим буде конкурс дитячих малюнків. Надзвичайно важливо, щоб ми були разом, і щоб ми у спільній молитві просили Господа Бога про опіку для наших родин, нашого міста. Якщо ми є разом, можемо вирішувати дуже багато складних проблем. Завжди наші вороги пробують нас розділити. Ми повинні буди разом. А спільна молитва має велику силу і робить чудеса.

Андрій Садовий, міський голова Львова

Упродовж акції, яка відбувається з ініціативи Львівської архиєпархії УГКЦ та за підтримки Львівської міської ради, також передбачено конкурс дитячих малюнків на тему віри на центральній площі міста та євангелізаційно-просвітницька програма за участю гурту «Новий час».

Завершальним акордом заходу буде проголошення громадою «Символу віри» і спільне виконання «Боже великий, єдиний».

Програма заходу «Світло віри»:

11.00 – Архиєрейська Божественна Літургія в Архикатедральному соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Святого Юра, 5)

16.30 – Конкурс дитячих малюнків на тему віри перед Львівським оперним театром

17.00 – Мистецько-просвітницька програма

18.00 – Урочисте прибуття Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського.

Подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця у супроводі хору Львівської духовної семінарії Святого Духа.