У Львові знімають відео-кліп християнського молодіжного гурту «Кана» та Дмитра Бабака

  • 11.11.2013, 09:36
  • 622
Центр міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» сприяє у зйомці нового відео-кліпу молодіжного християнського гурту «Кана» та Дмитра Бабака, учасника всеукраїнського проекту «Голос Країни».

За словами керівника центру «Лібертас» Тараса Дзюбанського, такий культурно-духовний проект згуртує навколо себе молодих осіб приналежних до різних християнських конфесій та покаже, що спільна праця з гарною метою приносить хороші плоди. Тематикою роботи нового доробку  під назвою «Місто» є історія сім’ї, в якій були проблеми у взаєминах між дружиною та чоловіком, від чого страждали також і їх діти. Вирішенням цих проблем стало взаємне порозуміння, прощення та підтримка.

Презентація відео-кліпу планується на весну 2014 року в рамках міжнародної міжрелігійної конференції, присвяченої сімейним цінностям «Міцна сім’я — міцне суспільство», що відбудеться під егідою центру «Лібертас».

Довідка

Гурт Кана був заснований в 2005 році під опікою ордену Братів Менших Капуцинів і об’єднав у собі музикантів з греко- та римо-католицьких громад. Протягом цього часу гурт є свідком розвитку та становлення християнської музики в католицькому середовищі України, а також є її творцем. Це музичний колектив, до складу якого входить 5 осіб: Христина Підлісецька (вокал), Олексій Каплунський (гітара), Віктор Лісніківський (барабани), Євген Бетлінський (бас-гітара, контрабас), Люба Бетлінська (скрипка). 

Мета гурту – творення якісного християнського музичного середовища в Україні;  Євагнелізація та поширення християнських цінностей через музику.