А.Садовий: «На наступне пленарне засідання буде підготовлена ухвала – біля храму будь-які заходи може проводити тільки громада цього храму»

  • 11.11.2013, 13:57
  • 829
Як розповів сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий, на наступну сесію міської ради буде підготовлена ухвала щодо заборони проведення біля храмів заходів усім, окрім громади цього храму.

Я сьогодні мав розмову з отцем Степаном Сусом по телефону. Я, безперечно, був і є на стороні храму, на стороні всіх вірних. Сам часто до цього храму ходжу.

Догнали роблять не правильно, вони жодним чином не мають заважати людям молитись. Було одне звернення в суд, було друге звернення в суд, яке заборонило будь-які інші заходи в неділю, але догнали це зневажають. Вони постійно подають нові і нові документи.

Як ми це питання будемо вирішувати? На наступному пленарному засіданні буде підготовлена ухвала, думаю, що всі депутати її проголосують. Наступна процедура: є храм, біля храму будь-які заходи може проводити тільки громада цього храму, ніхто інший не має права. Така ухвала буде підтримана і ми це питання вирішимо, бо воно переходить певну межу здорового глузду, коли людям, фактично, заважають молитись і проводити свої Богослужіння.

Андрій Садовий, міський голова Львова