В неділю відбудеться Великодній фестиваль «Україна святкує Воскресіння разом»

  • 25.04.2014, 16:44
  • 386
27 квітня у Шевченківському гаю вже шостий рік поспіль Українська греко-католицька церква проводить Великодній фестиваль, який цього року проходитиме під гаслом «Україна святкує Воскресіння разом». Ініціаторами Фестивалю є Фундація Духовного Відродження УГКЦ за підтримки Львівської міської ради та Музею народної архітектури та побуту Шевченківський гай.

На фестивалі буде представлена велика дитяча та молодіжна програми, благодійні акції, ярмарок та майстер-класи, виступи виконавців. Очікуються учасники з різних міст України та представники Криму, які зараз проживають у Львові.

Ми запрошуємо львів’ян та гостей міста на фестиваль, програма якого пропонує багато цікавого і кожен знайде щось для себе. Гарною подією буде також зустріч громади з Владикою Венедиктом, де Владика поділиться своїми думками на різні теми, що турбують українське суспільство сьогодні.

о. Тарас Милян, керівник Фундації Духовного Відродження УГКЦ

Як зазначили організатори, цього року особливостями фестивалю є:

  • Тихий благодійний аукціон від іконописної майстерні Святого Антонія та іконописної майстерні Львівської Архиєпархії УГКЦ
  • Святкова лотерея – гості фестивалю мають шанс виграти багато цікавих призів, серед яких найбільш вагомим є знижка розміром у 50% на паломницьку поїздку у Європу від паломницького центру «Рафаїл»
  • Особливий конкурс від Фундації Духовного Відродження УГКЦ на найкраще фото з фестивалю, переможець якого отримає можливість взяти участь у подорожі до міста Тезе (Франція)
  • А також, в рамках фестивалю відбудеться відкрита розмова Владики Венедикта. Учасники зможуть також задати питання владиці. Зустріч відбудеться з 13:30 до 14:15 год.

Ми намагаємось кожного року давати кілька ідей до фестивалю – це і духовне виховання дітей, і продовження традицій, що закладені в мистецькому надбанні, яке сьогодні передається через творчі колективи, сьогодні також дуже важливо передати відчуття єдиної родини через національну ознаку.

Цей фестиваль є цікавий тим, що він об’єднує усі покоління людей. Тут будуть присутні творчі колективи з дитячих садочків, у яких беруть участь дітки віком від 3 до 7 років. На співочому полі виступлять понад 25 колективів Центру творчості дітей та юнацтва Галичини, які представлять різноманітну програму мистецьких напрямків. Запрошуємо усіх на це неймовірне свято.

Олег Кузик, директор ЦТДЮГ

Програма фестивалю

Час

Подія

Місце

Примітки

11:00-13:00

Архиєрейська Літургія, яку очолить Владика Венедикт

Храм на території Шевченківського гаю

Очолить Владика Венедикт Єпископ – помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ

14:00-19:00

Ярмарок, благодійні акції, забави для дітей та молоді, частування, виступи артистів

Територія Шевченківського гаю

Для участі у святкуваннях потрібно придбати лише вхідний квиток у Шевченківський гай

14:30

Офіційне відкриття Фестивалю

Головна сцена

 

13:00-17:00

Виступи дитячих та юнацьких творчих колективів

Співоче поле