Незабаром вийде книга протоієрея Михайла Сивака «Анатомія і психологія сімейного конфлікту»

  • 28.04.2014, 12:32
  • 678
За підтримки Центру міжконфесійного та міжрелігійного діалогу «Лібертас» до друку готується книга про подружжя авторства протоієрея Михайла Сивака. Праця під назвою «Анатомія і психологія сімейного конфлікту» написана в руслі християнського віровчення. Вона буде корисною як для людей, що живуть у шлюбі та зіштовхуються з різними життєвими складностями і проблемами, так і для людей, які готуються вступити у подружнє життя.

Загальновідомо, що перше, найважливіше виховання починається саме в родині, але оскільки наша країна понад сімдесят років жила за законами войовничого атеїзму, родина, здебільшого, загубила це велике покликання – християнського виховання дітей. Сьогодні наша пересічна сім’я сама потребує глибокого християнського виховання.

Михайло Сивак, автор видання, протоієрей

Нова книга буде представлена на міжконфесійній конференції на тему сімейних цінностей Центру «Лібертас» в травні у Львові.

Як зазначив директор Центру «Лібертас» Тарас Дзюбанський, книга отця Михайла Сивака є чудовим орієнтиром для подружніх пар, оскільки вона містить багато практичних порад та навіть молитов, які є найкращим знаряддям для одружених осіб в подоланні непростих сімейних питань та суперечок.