Сьогодні в УКУ відбудеться круглий стіл «Волонтерське служіння: реалії і розвиток у Церкві і суспільстві»

  • 14.05.2014, 09:59
  • 533
Сьогодні, 14 травня, о 16.15 год. у приміщенні філософсько-богословського факультету Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35 а, семінарська кімната 101) відбудеться круглий стіл «Волонтерське служіння: реалії і розвиток у Церкві і суспільстві». Організатор заходу – кафедра богослов’я УКУ.

Під час круглого столу о. д-р Андрій Олійник, викладач кафедри богослов’я УКУ, розповість про волонтерство як засіб для реалізації взаємного служіння у Церкві. Начальник відділу кадрів Львівської міської ради, керівник програми стажування «Перший кар’єрний крок» Галина Бордун доповість на тему «Соціальне волонтерство та стажування – динаміка розвитку міста Львова».

Директор благодійної організації «Фундація духовного відродження УГКЦ» о. Тарас Милян доповість на тему «Волонтерство у соціальному служінні Львівської архиєпархії УГКЦ. Труднощі та успіхи». Оля Липка, член провінційної групи «Віра і Світло» розповість про волонтерство та систему цінностей. А о. д-р Володимир Ждан, викладач кафедри богослов’я УКУ, виступить з доповіддю «Волонтерство на прикладі служіння студентів УКУ».