Члени громадської організації «Лярш-Ковчег» побували на розвитково-пізнавальних заняттях в Уневі

Львів соціальний. На свято Різдва Пресвятої Богородиці , 21 вересня, члени ГО «Лярш-Ковчег» – особи з розумовою неповносправністю, побували на розвитково-пізнавальних заняттях в Уневі. Поїздка організована організацією за фінансової підтримки управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Львівська міська рада щорічно підтримує проведення ініціатив для осіб з розумовою неповносправністю громадської організації «Лярш-Ковчег», оскільки розуміємо необхідність їх проведення. Адже для цих людей такою важливою є  підтримка, розуміння і допомога, щоб вони було максимально залучені у суспільне життя», - зазначила начальник управління соціального захисту ЛМР Наталія Демкович. 

У заході взяло участь 90 осіб, з яких 62 особи з інвалідністю. Протягом дня учасники відвідали Свято-Успенську Унівську Лавру – один з найдавніших монастирських комплексів України, мали змогу провести час разом у спільній молитві та Літургії, яку очолив о. Тарасій Голота, асистент«Лярш-Ковчегу», поділитись новинами майстерень, а також ознайомитись з життям монахів студійського уставу.