XXVIII міжнародна молодіжна проща «Львів-Унів» відбудеться онлайн

  • 07.05.2021, 16:33
  • 1587
  • Пресслужба ЛМР
XXVIII міжнародна молодіжна проща «Львів-Унів»: «Моє служіння тихе» відбудеться онлайн. Про це повідомляє товариство «Обнова».

«28 міжнародній молодіжній прощі – бути! І тема цьогорічної прощі – “Моє служіння тихе” (п’ятниця – роздуми про служіння в сім’ї, субота – роздуми про служіння близько, неділя – роздуми про служіння Богові).

Як завжди, розпочнеться проща Літургією із церкви Святого Михаїла, але тепер онлайн. Будуть онлайн-трансляції наук отців із можливістю поставити своє запитання та поспілкуватися з усіма учасниками; знайомства та обговорення наук у групах з аніматорами; трансляції акафісту та молебню до Пресвятої Богородиці; трансляції Божественних Літургій, Утрені та Вечірні, процесійного обходу з чудотворною Унівською іконою; декілька флешмобів», - повідомили організатори.

Передбачена реєстрація: https://docs.google.com/…/14y32pZZ4ybeRez…/edit

Всі трансляції будуть відбуватися зі сторінки Obnova Lviv. Але кожен зможе зробити watch party, поширивши відео для більшої аудиторії.

Організатори особливу подяку висловлюють друзям-співорганізаторам – Комісії у справах молоді Львівської Архиєпархії, “Добрий пастир”, та усім активістам.

Телефон для запитань: 0969961733 (Вероніка).