«Ми маємо велике прохання до міжнародних засобів масової інформації – розказувати правду про те, що цільово вбивають мирних людей», - А. Садовий

  • 18.04.2022, 13:28
  • Пресслужба ЛМР
Міський голова Львова Андрій Садовий наголосив, що зі Львова були виведені всі військові об’єкти, а відтак ворог, завдаючи ударів, вбиває цивільних людей. Він закликав міжнародні ЗМІ висвітлювати правдиву інформацію, щодо цільового вбивства росією мирного населення України.

фото: Роман Балук

«Ще до початку російської агресії було прийнято рішення всі військові об’єкти вивести з території міста Львова. Тому, аналізуючи ситуацію, ви бачите, що ці ракети, які летять, вбивають цивільних людей.

Сьогодні весь світ знає, що Львів є найбільшим хабом для тих українців, які ховаються від обстрілів. Більше 200 тис. наших українців перебувають тут, у Львові, знаходячи тут прихисток. Більше 100 посольств переїхало до Львова, і ворог прекрасно це знає, коли атакує.

Мета ворога – залякати. Тому ми маємо велике прохання до міжнародних засобів масової інформації – розказувати правду про те, що цільово вбивають мирних людей», - наголосив Андрій Садовий сьогодні під час брифінгу у медіацентрі «Україна».

відео: Андрій Андрух