Канцелярія Святого Миколая розшукує Ангелів Добра

  • 08.12.2010, 09:23
  • 1022
Львів’ян та гостей міста запрошують стати Ангелами Добра у Канцелярії Святого Миколая. Таку можливість усім охочим нададуть організатори благодійної акції "Миколай про тебе не забуде" у приміщенні Українського Католицького Університету та Центру дитячої та юнацької творчості Галичини.

В Канцелярії Миколая школярі та студенти готують вітальні листівки, різноманітні ялинкові прикраси, використовуючи техніки батіку, орігамі, декупажу, малюнку на склі тощо. Завдяки майстер-класам студентів навчальних закладів художнього спрямування допомагати може кожен, не залежно від того, чи володіє цими техніками чи ні. Власноруч розписані прикраси, найрізноманітніші витинанки та інші предмети новорічного декору – усе це та багато іншого покладуть дітям у подарунки, а також даруватимуть на святковій акції в місті 19 грудня. Змайстровані помічниками Миколая новорічні та різдвяні прикраси львів’яни зможуть також придбати на благочинному ярмарку. Усі кошти підуть на закупівлю солодощів для потребуючих дітей нашого міста.

координатор Канцелярії Святого Миколая Світлана Роднєнкова.

Нагадаємо, що акцію "Миколай про тебе не забуде!" вже десятий рік поспіль проводиться МГО "Академія Української Молоді" спільно з навчальними закладами Львова, об’єднанням "Добра ініціатива", Українським Католицьким Університетом та Львівською міською радою.

Довідка

Контактна особа: Світлана Роднєнкова, тел. 247-29-09, 097-77-75-242, www.mykolaj.com.ua.