До свята Миколая місто підготувало подарунки для малозабезпечених верств населеня

  • 17.12.2010, 14:15
  • 912
Вже традиційно міська рада до свята Миколая проводить заходи для соціально незахищених львів’ян різної вікової категорії.

Для понад 2,3 тис потребуючих малозабезпечених одиноких непрацездатних громадян, які обслуговуються Львівським територіальним центром соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, управлінням соціального захисту закуплено, і вже роздаються подарункові харчові набори.

Цього року до проведення акції до Свята Миколая залучено і кількох львівських підприємців, які надали подарунки для потребуючих дітей.

агалом за рахунок благодійників вдалось зібрати понад 200 солодких подарункових сюрпризів. Всі вони вже  розподілені для нужденних членів громад львівських храмів, серед яких храми:  Пресвятої Богородиці Володарки України - вул. Новознесенська, 34, Зіслання Святого Духа - вул. Трильовського, 9а, Вознесіння Господнього - вул. В. Великого, 10, Климентія папи Римського - вул. Ген. Чупринки, 70.

Маємо підстави сподіватись на ще більше подарунків від підприємців, оскільки маємо зголошення про їх підтримку. Загалом нашою акцією охоплено більше 5 тис. потребуючих осіб. Хочемо подякувати тим спонсорам, які долучились до заходу, і маємо надію, що в майбутньому, спільними зусиллями, ми охопимо ще більшу кількість соціально-вразливих, оскільки вони як і ми є членами громади нашого міста.

заступник начальника управління соціального захисту Наталя Кузяк.

А ще цього року вперше місто до свята Миколая дарує дітям-інвалідам солодощі. На обліку в управлінні соціального захисту перебуває понад 2 тис. дітей-інвалідів віком до 18 років, які отримують державну соціальну допомогу. Для них закуплено солодкі подарункові набори, які з початку цього тижня роздають працівники районних відділів соціального захисту. Загалом вартість подарунків становить майже 120 тис.грн.