А. Садовий: «Львів показує приклад доброчинності для всієї України»

  • 17.12.2010, 16:38
  • 1296
Фабрика Святого Миколая закінчує свою доброчинну справу. У суботу, 18 грудня помічники Святого Миколая, які впродовж тижня збирали і пакували подарунки, вирушають у дорогу аби подарувати віру в диво тим, котрі цього справді потребують. Сьогодні,  17 грудня, фабрику відвідав міський голова Андрій Садовий.

Протягом тижня на фабриці працювали близько 700 волонтерів,  за весь час роботи подарунки отримають близько 3 тис. 600 малюків.

Львів показує приклад доброчинності для всієї України. Миколай прийде до всіх – і до багатих, і до бідних, і до хворих, і до здорових. В першу чергу приділяємо увагу тим, кому найважче. Ті діти, які отримають подарунки від помічників святого Миколая, це ті діти, до яких би по-іншому Миколай не прийшов. Я дякую цій організації за таку хорошу справу. Мені було за честь разом із волонтерами тут попрацювати.

міський голова Андрій Садовий.

Міський голова також разом з волонтерами попрацював у відділі пакування подарунків.

Вже 10 рік поспіль благочинну акцію "Фабрика Святого Миколая" організовують у  Львівському Палаці Мистецтв (вул. Коперника, 17). Помічники Святого Миколая працюють з чітким графіком. Одні працюють на прийомі подарунків, другі відповідають за їх формування – залежно від віку та статі дитини, треті сортують крам, четверті пакують, інші – перевіряють якість і вміст святкового пакунку і розносять адресатам. Іграшки та солодощі на фабрику потрапляють з пунктів прийому в університетах та школах, добрі люди приносять подарунки і безпосередньо на Фабрику.

У суботу, 18 грудня, волонтери розноситимуть запаковані подарунки на адреси малозабезпечених львів’ян. Працюватимуть з 18 до 21 год. Також сьогодні міський голова відвідав школу-інтернат №2 та поспілкувався з дітьми, які постійно перебувають в інтернаті.

26 вихованців інтернату отримали під ялиночку солодкі подарунки. Нагадаємо, в інтернаті виховується 244 дитини. Школа працює у Львові з 1956 року.