Листівку-переможницю конкурсу різдвяних листівок «Різдвяна пошта» подарують міському голові Львова

  • 22.12.2010, 15:27
  • 1979
Конкурс вітальних листівок "Різдвяна пошта" став традиційним для міста Лева, адже, цього року захід відбувався вже втретє. У конкурсі взяли участь діти Львівщини віком від 6 до 18 років. Завдання конкурсу організатори вбачають у розвитку естетичних смаків дітей, збереженні традиції образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інтернатні заклади, дитячі будинки, реабілітаційні центри, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї міста Львова для того, щоб їхні вихованці могли взяти участь у конкурсі, мали можливість отримати картон, кольоровий папір та фурнітуру (бісер, стеклярус, смужки). Його безкоштовно надав відділ соціальної роботи Личаківського району.

Щороку завдяки акції "Різдвяна пошта" привітання отримують близько 200 громадян: представників влади, меценатів, відомих діячів  у галузях політики, культури з Різдвом Христовим та Новим роком. Авторські листівки надсилались поштою та вручались особисто. Також ми вітаємо зі святами клієнтів Центру з числа багатодітних і малозабезпечених сімей, молоді з особливими потребами, дітей-сиріт та дитячі будинки сімейного типу, прийомні сім’ї. Різдвяні листівки для всіх стають приємною несподіванкою.

начальник відділу соціальної роботи Личаківського району Наталія Клапатюк.

До проведення конкурсу долучилось близько 400 дітей – читачі дитячих бібліотек, діти з інтернатних закладів, дитячих будинків, діти-сироти, неповносправні діти, а також просто маленькі мешканці міста. Виготовлено близько 250 робіт.

Автори кращих робіт будуть відзначені дипломами, подарунками та солодощами. Всіх учасників приємно здивує запрошення переглянути мультики та фільми запропоновані фестивалем французького кіно у Львівському палаці мистецтв, а також можливість здійснити подорож вечірнім містом на Чудо-поїзді. Різдвяні листівки після виставки отримають представники влади, меценати, відомі діячі у галузях політики, культури. Оскільки, на зворотній стороні роботи зазначається ім’я та адреса автора, кожен, хто отримав привітання матиме можливість привітати дитину.

Ми хотіли би підкреслити важливість тих робіт, які діти роблять на заняттях у відділах соціальної роботи, але також ми хотіли би показати важливий практичний аспект праці дітей, бо це є ще одна добра можливість національного, патріотичного виховання, вивчення традицій. До речі, листівку-переможницю конкурсу різдвяних листівок «Різдвяна пошта» ми подаруємо міському голові Львова Андрієві Садовому. Зараз ми пропрацьовуємо можливість, щоб це було комплексне привітання разом із вертепом.

начальник управління молоді, сім’ї і спорту Наталка Федорович.

Завтра, 23 грудня, о 15.30 годині в малій сесійній залі Львівської міської ради відбудеться виставка листівок, які взяли участь у акції "Різдвяна пошта" та нагородження переможців.