У Львові нагородили переможців конкурсу різдвяних листівок «Різдвяна пошта»

  • 23.12.2010, 17:45
  • 1264
Львів відзначає кращих. Сьогодні у приміщенні Львівської міської ради відбулася виставка листівок, які взяли участь у акції "Різдвяна пошта", що проводилася за сприяння управління молоді, сім'ї та спорту. Водночас відбулось і  нагородження переможців. Автори кращих листівок отримали набори для творчості та солодощі. Для всіх учасників конкурсу організатори за сприяння спонсорів подарували безкоштовну екскурсію на "Чудо-поїзді" та безкоштовні квитки на новорічне шоу "Сніжність" у Палац мистецтв.

Нагадаємо, конкурс вітальних листівок "Різдвяна пошта" у місті Лева відбувався вже втретє. У конкурсі взяли участь діти Львівщини віком від 6 до 18 років. Завдання конкурсу організатори вбачають у розвитку естетичних смаків дітей, збереженні традиції образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва.

Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, інтернатні заклади, дитячі будинки, реабілітаційні центри, дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї міста Львова для того, щоб їхні вихованці могли взяти участь у конкурсі, мали можливість отримати картон, кольоровий папір та фурнітуру (бісер, стеклярус, смужки). Його безкоштовно надав відділ соціальної роботи Личаківського району.

Різдвяні листівки після виставки отримають представники влади, меценати, відомі діячі у галузях політики, культури. Оскільки, на зворотній стороні роботи зазначається ім’я та адреса автора, кожен, хто отримав привітання матиме можливість привітати дитину.