Торік в управління соціального захисту звернулось понад 170 тис. львів’ян

  • 02.02.2011, 09:32
  • 741
Торік львів’яни частіше звертались до управління соціального захисту. Так, за 2010 рік працівники районних відділів соціального захисту прийняли та надали консультації понад 170 тисячам мешканців нашого міста, що майже вдвічі перевищує показник 2009 року. Тоді фахівці управління надали послуги 87 тисячам львів’ян.

Значний ріст кількості звернень обумовлений зниженням рівня доходів населення, підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги. Найчастіше львів’яни звертаються за оформленням субсидій, соціальних допомог, пільг чи отриманням консультацій фахівця

начальник відділу пільг, соціальних допомог та компенсаційних витрат

управління соціального захисту

Леся Дронь.

Львів’яни частіше звертаються до відділів управління соціального захисту, що свідчить про підвищення актуальності багатьох соціальних питань та потреби у їх вирішенні. Попри значний наплив звернень від мешканців, великих черг спостерігати не доводиться. Це свідчить, що ті зміни, які ми провели в організації робочого процесу, перехід на концепцію обслуговування за принципом "єдиних приймалень", впровадження попереднього запису на прийом за телефоном, якісно змінили ситуацію в бік підвищення надання соціальних послуг.

заступник начальника управління соціального захисту Наталія Кузяк.