У Львові бездомні прибирали місто

Бездомні Львова сьогодні прибирали місто до Великодня. Толока відбулася у скверику біля Порохової вежі з ініціативи Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб управління соціального захисту Львівської міської ради. «Такий захід проводиться у Львові вперше, щоб залучити таку соціально вразливу категорію людей як бездомні до участі у громадському житті міста...

Бездомні Львова сьогодні прибирали місто до Великодня. Толока відбулася у скверику біля Порохової вежі з ініціативи Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб управління соціального захисту Львівської міської ради.

«Такий захід проводиться у Львові вперше, щоб залучити таку соціально вразливу категорію людей як бездомні до участі у громадському житті міста. Це ще один із способів ресоціалізації бездомних осіб та повернення їх до звичного життя», - повідомив директор Центру обліку та нічного перебування бездомних Олександр Гресик.

За словами Олександра Гресика, бездомні особи схвально відгукнулися на пропозицію працівників Центру обліку допомогти прибирати місто. Сьогодні більше 10 осіб взяли участь у толоці. Необхідним спорядженням присутніх забезпечив Центр обліку. Разом з особами без визначеного місця проживання участь у толоці також взяли соціальні працівники Центру обліку. Після толоки бездомним роздали гарячий обід.