У Львові відбудеться VІ благодійний марафон «На долю майбутньої нації»

  • 28.02.2011, 17:15
  • 1415
У Львові відбудеться благодійний марафон "На долю майбутньої нації – VІ". У рамках заходу пройде музичний концерт на підтримку Оксани Гринюк. Акцію організовує Львівська міська молодіжна громадська організація "Золота молодь Винник" за підтримки Львівської міської ради.

Відтак, марафон відбудеться 6 березня о 14.00 год. у приміщенні готельно-розважального комплексу "Галактика" (Львів-Винники, вул. Миколайчука, 1). Усі зібрані кошти використають на операцію Оксани Гринюк, якій потрібно зробити протезування колінного суглобу.

Проблема цієї дівчинки є дуже серйозною та актуальною. Адже дітям важко реалізуватись, коли якась подія із життя не дозволяє їм відчувати себе здоровою людиною. Ці діти потребують відповідного фахового лікування та хірургічного втручання

голова організації ЛММГО "Золота молодь Винник"

Софія Маркевич.

У рамках марафону відбудуться школи beli-дансу та бойового гопака, концерт українських виконавців та благодійна вечірка. У концерті візьмуть участь Наталка Карпа, Андріана, Ірена, Андрій Заліско, Уляна Латик, Докі-док та гурти "Кожному своє", "RIZUPS", "Sample Rate", "Хочу Ще", "EnerG", балет "SIRIUS" та фіналіст проекту "Україна має талант" Олександр Божик.

Нагадаємо, перший етап марафону "На долю майбутньої нації" відбувся у 2007 році. За зібрані кошти було облаштовано палату в пульмонологічному відділені Дитячої обласної лікарні "Охматдит". Під час другого концерту було закуплено медикаменти та вітаміни для дітей з різними формами туберкульозу Винниківської спеціалізованої школи-інтернат №9. У 2009 році було закуплено медичне обладнання та облаштовано дитячий кабінет для проходження лікування дітей з вродженими вадами в поліклініці №2 у Винниках. Під час 4 марафону закуплено лікарський засіб "Диферелін" для лікування хворої на пухлину гіпоталамусу дитини. У 2010 році відбувся 5 етап марафону, усі зібрані кошти переведено на лікування Ірини Корди, хворої на гостру лейкемію.

Довідка

Зробити благодійний внесок та придбати квиток на концерт (від 25 гривень) можна щосуботи з 17.00 до 21.00 год. за адресою: Львів-Винники, вул. Галицька, 61.

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. 096-466-48-45 та 063-88-94-794 (Софія Маркевич).