Щотижня на Сихові перевіряють об’єктів торгівлі

Минулого тижня працівники відділу соціально-економічного розвитку Сихівської районної адміністрації спільно з санітарно-епідеміологічною станцією перевірили об’єкти торгівлі працівниками. За результатами перевірки оштрафовано три підприємці. За несвоєчасне прибирання території та несвоєчасний вивіз сміття директора ринку «Синтез-2» Тютюрбек С. І. оштрафовано на суму 170 грн...

Минулого тижня працівники відділу соціально-економічного розвитку Сихівської районної адміністрації спільно з санітарно-епідеміологічною станцією перевірили об’єкти торгівлі працівниками.

За результатами перевірки оштрафовано три підприємці. За несвоєчасне прибирання території та несвоєчасний вивіз сміття директора ринку «Синтез-2» Тютюрбек С. І. оштрафовано на суму 170 грн. За порушення асортиментного переліку, протермінований медогляд двох реалі заторів, відсутність деззасобів та немаркований розділовий інвентар оштрафований власник павільйону на вулиці Зубрівській, 9 ПП Андрусишин С.С. на суму 153 грн. Крім того винесено постанову про тимчасову заборону функціонування. За недостатню кількість прибирального інвентаря, сумісне зберігання особистого та санітарного одягу, зберігання продукції на підлозі без підтоварників, порушення товарного сусідства під час зберігання продуктів у холодильних вітринах, власника павільйону на вулиці Карбишева, 8 Верещагіна О.Е. оштрафовано на 136 грн.

Також працівниками відділу соціально-економічного розвитку адміністрації спільно з представниками Сихівського РВ ЛМУ ГУ МВСУ у Львівській області проводять постійні рейди щодо недопущення несанкціонованої торгівлі на вулиці Сихівській, 12-14, 18, та вулиць І. Кавалерідзе, 2, М. Драгана, 1, пр. Червоної Калини,1 09.

Ці перевірки показали що нових салонів грального бізнесу не виявлено.