Благодійна вечірка «Хіп-хоп заради життя» зібрала понад 22 тисячі гривень

  • 02.03.2011, 11:16
  • 799
  • Андрій Яремко
Благодійний проект «Хіп-хоп заради життя», який проводився для допомоги хворій дівчинці Тані Дзюбі, зібрав понад 22 тисячі гривень.Усі кошти були підраховані та передані мамі Тетянки – Оксані Дзюбі. Благодійна акція проходила за підтримки Львівської міської ради.Лікарі поставили Тані діагноз гостра мієлоїдна лейкемія з мультилінійною дисплазією (група надвисокого ризику), а також виявили гепатит В.

«Ми отримали хороший результат, який зробить свій вклад у порятунок життя Тані. Надіюся, що наш проект стане прикладом того, якими повинні бути благодійні заходи і як люди будь-яких життєвих поглядів і уподобань можуть об'єднавшись змінювати світ на краще», - розповідає координатор проекту Юрій Шивала.

Благодійна вечірка відбулася 26 лютого у нічному клубі «Picasso» за участю кращих виконавців та танцювальних колективів Західної України у жанрі хіп-хоп.Також в рамках акції 25 лютого на площі Ринок пройшов танцювальний флеш-моб, який підготувала танцювальна студія «Jazzy School».

Нагадаємо, минулого року під час подібної акції було зібрано понад 10 тисяч гривень, які організатори передали пані Оксані – мамі талановитої дівчинки Ані Підпалюк, котра потребувала операції на сечовий міхур та пересадку нирки.

Довідка

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: 063-278-76-45 (Іра), 093-740-42-97 (Юра), 067-197-88-22 (Роман).