До міського бюджету надійшли гроші для виплати допомог малозабезпеченим сім’ям та інвалідам

В управління соціального захисту Львівської міської ради надійшла субвенцію з державного бюджету у розмірі 12 млн. 436 тис. гривень. Гроші призначені для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям. Кошти будуть перераховані до 18 квітня на філії Львівського міського відділення Ощадного банку, Львівської ОД «Райффайзен банк Аваль», ЗГРУ КБ «Приватбанк», ЛФ ВАТ «Мегабанк», АБ «Експрес банк», АКБ «Правекс-банк», ВАТ КБ «Надра», ВАТ Банк «БІГ Енергія», підприємство поштового зв’язку «Укрпошту», а також на Львівський геріатричний пансіонат, Дитячий дошкільний будинок, Будинок дитини № 1 та Будинок дитини № 2....

В управління соціального захисту Львівської міської ради надійшла субвенцію з державного бюджету у розмірі 12 млн. 436 тис. гривень. Гроші призначені для виплати допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям.

Кошти будуть перераховані до 18 квітня на філії Львівського міського відділення Ощадного банку, Львівської ОД «Райффайзен банк Аваль», ЗГРУ КБ «Приватбанк», ЛФ ВАТ «Мегабанк», АБ «Експрес банк», АКБ «Правекс-банк», ВАТ КБ «Надра», ВАТ Банк «БІГ Енергія», підприємство поштового зв’язку «Укрпошту», а також на Львівський геріатричний пансіонат, Дитячий дошкільний будинок, Будинок дитини № 1 та Будинок дитини № 2.