Увага! Сьогодні у Львові працюватимуть електросирени

  • 16.04.2008, 03:00
  • 2521
  • Андрій Яремко
Сьогодні, 16 квітня, з 14 до 15 години в місті проводитиметься навчальне оповіщення населення за сигналами цивільної оборони технічними засобами з увімкненням електросирен. У цей час по Львівській радіотрансляційній мережі звучатиме звернення до мешканців. Ввімкнення електросирен відбудеться відповідно до плану основних заходів підготовки цивільного захисту Львівської області на 2008 рік для проведення комплексної перевірки системи оповіщення з метою підвищення рівня готовності до дій за призначенням централізованої системи оповіщення...

Сьогодні, 16 квітня, з 14 до 15 години в місті проводитиметься навчальне оповіщення населення за сигналами цивільної оборони технічними засобами з увімкненням електросирен. У цей час по Львівській радіотрансляційній мережі звучатиме звернення до мешканців.

Ввімкнення електросирен відбудеться відповідно до плану основних заходів підготовки цивільного захисту Львівської області на 2008 рік для проведення комплексної перевірки системи оповіщення з метою підвищення рівня готовності до дій за призначенням централізованої системи оповіщення.

Як повідомив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Львівської міської ради Петро Гребенюк, оскільки мета увімкнення технічних засобів оповіщення - навчальна, то практичні заходи відпрацьовуватися не будуть. Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення звертається до львів’ян з проханням зберігати спокій під час навчального оповіщення.