У Львові пройде українсько-польський семінар «Університет ІІІ віку: реалії та перспективи»

  • 11.04.2011, 21:09
  • 996
Сьогодні у нашому місті розпочинається семінар на тему: "Університет ІІІ віку: реалії та перспективи", який триватиме 4 дні, з 11 по 14 квітня. Захід організовується в рамках реалізації проекту "Розвиток Університету ІІІ віку у Львові", мета якого перенесення в Україну кращих практик і досвіду роботи найстаршого у Польщі Вроцлавського Університету ІІІ віку і допомога у розвитку подібного закладу у нашому місті. Партнерами проекту та організаторами семінару виступають: Фундація Кшижова для європейського порозуміння (Вроцлав, Польща), Товариство «Родина Кольпінга» (м. Львів), Вроцлавський Університет ІІІ віку (Польща).

Програма проходження семінару включає проведення спільних зустрічей, тренінгів, круглих столів з оцінкою проміжних результатів діяльності, перспективи розвитку та можливості розширення діяльності. Своїм досвідом ділитимуться наші партнери, колеги з Польщі, де практика організації подібних закладів є сталою та результативною.

координатор реалізації проекту у Львові Ігор Островський.

На сьогодні Львівський університет ІІІ віку налічує близько 200 слухачів, які вивчають іноземні мови, психологію, педагогіку, основи комп’ютерної грамотності, мають ряд теоретичних та практичних занять з фізичної культури. При університеті працює театральний гурт «Ретро Вернісаж», започаткований танцювальний гурток, хор, духовий оркестр. Також, напрацьовується система консультування старших людей спеціалістами з права, психології, психотерапії.

Для людей похилого віку важливим є відчуття ритму життя, дотичності до суспільних процесів. Вони хочуть знати комп‘ютер, спілкуватися з родичами за кордоном по Інтернету, отримувати знання з різних суспільних дисциплін на які в молодості не було часу. Відтак приємно що у літніх львів’ян з’явилась можливість це все реалізувати.

начальник управління соціального захисту Ольга Павлюк.