Записатися на прийом у районні відділи соцзахисту відтепер можна Інтернетом

  • 13.04.2011, 17:54
  • 2302
Управління соціального захисту запроваджує нові зручні послуги для львів’ян. Відтепер записатися на прийом у районний відділ соціального захисту для оформлення будь-яких соціальних допомог, пільг та компенсаційних виплат можна через інтернет. Так, львів’яни можуть обрати собі найзручніший для них час та дату приходу, і саме тоді їх чекатиме фахівець відділу, щоб надати усю необхідну допомогу.

Вже майже 2 роки працює соціальний сайт нашого міста "Львів соціальний", який розробили та адмініструють працівники управління соціального захисту. Сайт містить багато корисної інформації про різні види державних та міських соціальних допомог, пільги, субсидії, відомості про неурядові організації м. Львова, новини про соціальне життя міста, довідку про організації, які надають соціальні послуги тощо.

Власне, проаналізувавши відвідуваність, а це щоденно близько 300 користувачів, і тенденція тяжіє до зростання, постала доцільність у створенні можливості запису на прийом у відділ соціального запису по Інтернету. Відтак, з березня 2011 року на сайті «Львів соціальний» підключено послугу «запис на прийом по Інтернету». Щоб здійснити запис потрібно зайти на сайт, заповнити та зареєструвати відповідну форму, вказавши особисті дані, ціль прийому, годину та день бажаного прийому. До цього впродовж трьох місяців послуга працювала в тестовому режимі, з метою відпрацювання технічних деталей.

Цікаво, що люди нею користались, і без жодних проблем змогли потрапити на прийом у бажаний час та день.

заступник керівника управління соціального захисту Наталія Кузяк.

Прийом мешканців по запису інтернетом здійснюється у вівторок і четвер з 9:00 до 18:00 год. Процедура запису є достатньо проста, оскільки при розробці орієнтувались на найменш досвідчених користувачів інтернету, для досягнення максимальної легкості та зручності у користуванні. Зайти на сайт можна через офіційну інтернет-сторінку Львівської міської ради, на якій  встановлено посилання "Соцзахист" в рубриці "Львів’янину", чи безпосередньо ввівши інтернет-адресу: www.city-adm.lviv.ua/lvivsocialnyj/ або через будь-яку пошукову систему ввівши тільки назву "Львів соціальний".