Довідку у відділі соцзахисту можна замовити телефоном

  • 13.04.2011, 17:59
  • 1242
Управління соціального захисту запроваджує нові зручні послуги для львів’ян. Відтепер мешканці Львова мають можливість замовити довідку телефоном у районному відділі соціального захисту Львова (за номером телефону "Єдиної приймальні"). Послуга "Замовлення довідки по телефону" дає можливість спростити процедуру отримання мешканцями довідок про отримання чи неотримання соціальних допомог у відділі соціального захисту.

Мешканець передзвонивши у районний відділ соціального захисту зможе замовити довідку та прийти у попередньо-домовлений день та час і забрати її, у відповідального спеціаліста. Довідка видається тільки за умови пред’явлення документа який засвідчує особу, скажімо паспорта.

Всі зміни, які ми робимо в процесі обслуговування громадян, напрямлені на підвищення якості обслуговування, тобто оперативно реагувати на запити, максимально спростити процедуру вирішення питання, а також оптимізувати кількість візитів у районний відділ соціального захисту за принципом «менше зусиль – більше результату.

керівник управління соціального захисту Ольга Павлюк.

Нагадаємо, в управлінні близько півтора роки діє послуга "запис на прийом по телефону". Спеціаліст відділу телефоном з'ясує суть питання, надасть консультацію та узгодить дату і годину прийому в розрахунку не більше 30 хв. на особу. Прийом по запису відбувається теж у вівторок і четвер з 9:00 до 18:00 год.

Телефони "Єдиних приймалень" районних відділів соціального захисту

Личаківський  відділ:            тел.:  235-71-62

Залізничний  відділ:              тел.:  295-82-28

Франківський  відділ:            тел.:  237-50-81

Галицький  відділ:                 тел.:  235-80-83

Сихівський  відділ:                тел.:  221-80-55

Шевченківський  відділ:       тел.:  252-28-40