Одиноким львів’янам похилого віку допомагають у приготуванні до Великодня

  • 18.04.2011, 09:39
  • 1018
У Львові готуються до Великодня. Так, в нашому місті розпочалась спільна доброчинна акція «Робім добро» Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян та Міжрегіонального центру професійно-технічної освіти художнього моделювання та дизайну м. Львова.

В рамках акції волонтери, студенти, які здобувають фах перукарів, безкоштовно надають перукарські послуги одиноким, людям похилого віку та інвалідам, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському терцентрі й тим самим допомагають покращити зовнішність та настрій на період Світлого Свята Великодня.

«Усі ми родом із дитинства. Але рано чи пізно станемо вже не такими жвавими, енергійними та завзятими. Літні люди мають дуже великий досвід, їм є про що розповісти. Світ кожної людини легко порівняти з цілим континентом. Це всі наші зв’язки, родичі, близькі нам люди, друзі та знайомі. Такий континент неможливо знайти ні на жодному атласі, карті, глобусі. Але цей континент для літньої людини може стати як і домом, так і каменем, який тягне до низу. Тому, наш обов’язок, як громади, огорнути цих людей опікою й всіляко їм допомагати», - каже керівник відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян с. Анастасія.

«Як сьогодні ми ставитимемось до літніх людей, так і будуть ставитися до нас наші діти. Тому, ця акція, яка об’єднує різні покоління, молодь та літніх людей, є конче важливою, й дасть ефект, який подарує хороший настрій та відчуття участі у приємній підготовці громади до Світлого Великодня», - додала начальник управління соціального захисту Ольга Павлюк.

Довідка

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. На обслуговуванні перебувають понад 2,3 тис. осіб які потребують соціально-побутової та медико-соціальної допомоги.