У Львові відбудеться благодійний концерт «Я дарую дитині кілометр»

  • 20.04.2011, 16:51
  • 1038
2 травня о 18:00 год. у Львівській обласній філармонії відбудеться благодійний концерт «Я ДАРУЮ ДИТИНІ КІЛОМЕТР» на підтримку транспортної програми центру «Джерело». Своїм мистецтвом і талантом дітям центру «Джерело» допомагатимуть: «Піккардійська терція», Андріана, Назар Савко, Ліля Ваврін, Людмила Ясінська, Vladislav Левицький, модерн-балет «DALKROZз», Юрій Цвєтков, Олександр Божик і струнний квартет «Бравіссімо», Олег Лихач і Любов Качала. Ведучі концерту Андрій Ферцак та Юрій Цвєтков. Організатори акції: Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», Львівський міський центр реабілітації, ініціативна група «Відкриваємо серця», громадська організація «Батьки «Джерела».

Центр «Джерело» у березні цього року розпочав благодійну акцію «Я дарую дитині кілометр», завданням якої є збір коштів для перевезення неповносправних дітей та молоді на програми центру. Ініціативна батьківська група «Відкриваємо серця» дуже активно підтримала цю акцію, розповсюджуючи символічні «автобусики», а завершить цю акцію концерт у філармонії.

Сьогодні 6 мікроавтобусів, спеціально пристосованих для перевезення осіб на візках (3 з них обладнані спеціальними підйомниками), щодня привозять понад 100 дітей та молодих людей до центру. Тут вони мають заняття в школі і дошкіллі, реабілітаційні заняття та заняття в Майстернях Клубу Активної Молоді.

Центр «Джерело» здійснює перевезення дітей з 1995 року. Для роботи транспортної програми необхідно: 1 572 грн. забезпечать перевезення 5 дітей (1 міс.); 3 600 грн. дадуть змогу купити пальне для 1 автобуса, що перевозить 10-12 дітей (1 міс.); 8 500 грн. потрібно для заміни масла, шин, страхівки, техогляду тощо (1 рік); 9 000 грн. забезпечать ремонт мікроавтобусів і запасні частини для них (1 міс.).

Кожна пожертва, кожен квиток - вагома підтримка неповносправних дітей та молоді центру «Джерело». Вона допоможе їм відчути свою потрібність, свою приналежність до громади. Напередодні великого свята Великодня долучімося до спільного творення добра, адже це так потрібно всім нам.

кажуть організатори акції.

Нагадаємо, вже третій рік, починаючи з 2008 року, у Львові функціонує Комунальна реабілітаційна установа змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело». Центр створений на базі тоді вже діючої Благодійної установи Навчально-реабілітаційний центр «Джерело». У бюджеті Львова на 2011 рік на діяльність Центру передбачено 1,6 млн. грн., сума така ж як і в 2010 році.

Зараз в Львівському міському центрі реабілітації «Джерело» реабілітаційні програми проходять близько 100 дітей-інвалідів та 40 інвалідів з дитинства з розумовою неповносправністю, в основному віком до 30-ти років

Довідка

Реабілітаційний центр «Джерело» заснований у 1993 році батьками дітей з дитячим церебральним паралічем. За 17 років існування центру допомогу отримали понад 2 500 дітей та молоді віком до 35 років. Мета центру — надати дітям із вадами фізичного та/і інтелектуального розвитку реабілітаційну допомогу, виявити та поглибити їх здібності, побутові і соціальні вміння для інтеграції в життя суспільства. Центр «Джерело» є неприбутковою установою і надає всі послуги безкоштовно. Його діяльність і розвиток можливі завдяки підтримці міської влади, благодійних фундацій та численних жертводавців як в Україні, так і за кордоном.

Громадська група «Відкриваємо серця» створена у грудні 2008 року в межах однієї зі соціальних мереж. Основна мета - допомога сиротинцям у проведенні освітньо-просвітницьких програм для дітей, допомога та сприяння розвитку творчих здібностей дітей-сиріт, організації дозвілля у дитячих будинках тощо. Сьогодні увагою учасників групи охоплено 5 сиротинців Львова та Львівської області.