До Великодня в 13 храмах Львова роздаватимуть продуктові набори для найбільш потребуючих

  • 20.04.2011, 16:01
  • 872
Місто підготувало ряд соціальних великодніх заходів для потребуючих львів’ян. До Великодня управління соціального захисту Львівської міської ради закупило і роздаватиме потребуючим львів’янам святкові продуктові набори.

Більше 1 тисячі малозабезпечених людей, мешканців Львова, отримають продукти, які ми передали в 13 храмів нашого міста. Позаяк у Львівської міської ради та Церковної громади міста сформований чіткий діалог та співпраця по важливих питаннях спільної роботи в сфері соціального захисту, тому ми як міська влада повинні допомагати найнужденнішим членам церковної спільноти.

керівник управління соціального захисту Ольга Павлюк.

Відтак, понад 1 тис. продуктових наборів закуплені з коштів бюджету міста ми передали наступним храмам: Вознесіння Господнє (вул. В. Великого, 10а), Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього (вул. Наукова-Кн. Ольги), Різдва Пресвятої Богородиці (пр. Черв. Калини, 70), Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34), Каплиця Святих апостолів Петра і Павла (вул. Пулюя, 6а), Благовіщення Пресвятої Богородиці (вул. Пасічна, 83), «Їдальні для бідних Св. Йосифа «Мілес Єзу» Релігійного управління згромаджень монастирів УГКЦ (вул. Б.Хмельницького, 186 б), Святого Йосифа Обручника (вул. Залізняка, 11), Священномученика Йосафата (вул. Замарстинівська, 134), Святої Анни (вул. Городоцька, 32), Непорочного зачаття Пресвятої Богородиці (вул. І. Франка, 56), Матері Божої Неустанної Помочі (вул. Сніжна, 1), Домашня Церква Євангелісти-Гетсиманія (вул. Кульпарківська, 65)

До святкових пакунківвходять такі продукти, як паска, сир домашній, масло, яйця, хрін та ковбаса.

Слід наголосити, що проводячи ці заходи, управління соціального захисту намагається охопити максимальну кількість потребуючих, із врахуванням їх потреб, розуміючи важливість пам’ятати про соціально вразливі категорії львів’ян, які як і ми є членами громади нашого рідного міста, а свято Великодня надихає на нові задуми та соціальні проекти.

керівник управління соціального захисту Ольга Павлюк

Цьогоріч ми звернулись і до благодійників, відомих Львівських підприємств та ринків, з пропозицією долучитись до організації Великодня для потребуючих львів’ян. І приємно, що в нашому місті є підприємці, яким небайдужа доля кожного львів’янина, і які зголосились й запропонували допомогу зі свого боку у формуванні Пасхальних подарунків потребуючим. Зараз ми починаємо отримувати від них продукти, солодощі, паски, які теж будуть роздані серед потребуючих мешканців Львова.

керівник управління соціального захисту Ольга Павлюк