На Великдень в дворику Ратуші відбудеться святковий сніданок для потребуючих

  • 21.04.2011, 08:47
  • 1651
У Світлу Великодню неділю, 24 квітня, в дворику Ратуші вже традиційно буде проведено святковий сніданок для понад 160 найбільш потребуючих львів’ян. Сніданок розпочнеться спільною молитвою.

До Святкового Великоднього набору на кожну особу входитимуть традиційні українські продукти, а саме: паска, ковбаска, яйця, масло, сир та сік. Для участі в сніданку, напередодні працівники районних відділів управління соціального захисту роздали його учасникам спеціальні запрошення, із вказаними адресою та часом проведення.

Цього ж дня з метою демаргіналізації бездомних та безпритульних громадян, у Центрі обліку та нічного перебування бездомних, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, відбудеться святковий сніданок для близько 40 клієнтів Центру, який буде організовано за допомогою релігійних спільнот львівських храмів та благодійників. В цілому міськими заходами до Великодня буде охоплено майже  4 тис. малозабезпечених потребуючих львів’ян, які відчують радість спільного святкування та уваги оточуючих.  На ці потреби з міського бюджету буде профінансовано близько 330 тис.грн.

керівник управління соціального захисту Ольга Павлюк.