Дітям, які опинились у складних життєвих обставинах, роздаватимуть пасхальні подарунки

  • 22.04.2011, 17:14
  • 1253
Всі діти Львова їстимуть пасочки на Великдень. Щоб забезпечити всіх пасхальними подарунками, проводять благодійні заходи для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

Відтак, сьогодні, 22 квітня, о 16:00 год. за адресою: вул. Шевченка, 60 БФ «Малятко» надаватиме пасхальні подарунки для 34 дітей цих категорій. А у суботу, 23 квітня, о 12:00 год. за адресою: вул. Личаківська, 175 в закладі релігійної організації «Родинний дім «Покрова» роздаватимуть пасхальні подарунки та речі особистої гігієни.

Співпраця Львівської міської ради з БФ «Малятко» триває з 2010 року. Протягом року неодноразово проводилися акції щодо надання адресної допомоги дітям-сиротам,  дітям позбавлених батьківського піклування та дітям, які опинилися в складних життєвих обставинах. Допомогу надано більше, як 60-ти дітям, а саме: від одягу, взуття до газових плит та дверей в квартиру. Такі заходи є гарним прикладом дієвої співпраці міської влади з громадською організацією, в результаті якої, діти отримують допомогу відповідно до своїх потреб.

начальник відділу у справах дітей мерії Ростислав Тимків.

До слова, відділ у справах дітей веде пошук благодійників з метою залучення до надання адресної допомоги дітям.