У Львові відбудеться фестиваль для дітей з особливими потребами

  • 07.05.2011, 14:51
  • 850
У Львові стартує IV фестиваль дітей та молоді з особливими потребами. Фестиваль «Маленький талант великого серця» присвячений Дню Матері.

Відтак, фестиваль відбудеться 11 травня о 12.00 год. у міському палаці ім. Г. Хоткевича (вул. Кушевича, 1). Участь у заході візьмуть творчі колективи дітей з особливими потребами школи-інтернату №104, школи-інтернату №100, школи-садка «Левеня», школи №95, громадської організації «Довіра», ГО УТОС Львова.

Львів є містом, де велика увага приділяється соціальним проблемам мешканців. І, звичайно, соціальна підтримка людей з особливими потребами, особливо дітей, є одним з найважливіших питань. Міський фестиваль «Маленький талант великого серця» спонукає до обміну творчими ідеями, соціальній активності та сприяє повноцінній соціалізації дітей з особливими потребами.

начальник управління молоді, сім’ї та спорту

Львівської міської ради

Наталя Федорович.

Організовує захід відділ соціальної роботи Шевченківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Ось уже четвертий рік Львівський міський центр СССДМ організовує фестиваль «Маленький талант великого серця». Для нас, як і для учасників фестивалю, цей захід є дуже важливим, бо він допомагає дітям з особливими потребами вдосконалювати творчі здібності , реалізувати себе та відчувати свою важливість і неповторність.

керівник відділу соціальної роботи Шевченківського району

Львівського міського центру

соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Любов Федишин.