До Дня міста Львова потребуючі отримали продуктові набори

  • 08.05.2011, 10:29
  • 858
З нагоди святкування Дня міста потребуючі львів’яни отримали продуктові набори від міської влади. Цьогоріч управління соціального захисту закупило понад 930 наборів для інвалідів по зору І групи, інвалідів по слуху І групи, а також важкохворих городян, які є лежачими. До святкового набору увійшли: шпроти, сардини, печиво, цукерки, кавовий напій та згущене молоко.

Не оминули увагою і понад 2380 самотніх людей похилого віку, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян, адже до свята їм приготували та вже роздають «солодкі сюрпризи» до яких увійшли чай та солодкий рулет.

Загалом до Дня міста подарунки отримають більш ніж 3,3 потребуючих львів’ян.

День міста Львова – це свято кожного з нас, оскільки всі ми є його мешканцями. Мабуть кожен відчуває гордість за можливість тут проживати, навчатись, працювати. Важливо, щоб радість громади відчув кожен, особливо хто перебуває у потребі. Відтак, вже традиційно міська влада підготувала дарунки, щоб хоч на мить подарувати відчуття уваги та потрібності всім нам.

начальник управління соціального захисту

Ольга Павлюк.