Вихованці з Соціального готелю та соціальні працівники Львівського терцентру побували на виставі у театрі «Воскресіння»

  • 16.05.2011, 18:14
  • 1154
В рамках соціальної кампанії «Добрі справи» цими вихідними до Львівського театру «Воскресіння» сходили діти-сироти та діти позбавлені батьківської опіки, які зараз проживають в Соціальному готелі. Днем раніше на ці й же виставі побували львівські бездомні з Центру обліку та нічного перебування, а також зі «Спільноти взаємодопомоги «Оселя».

Переглянути виставу «Весела корчма» вони змогли безкоштовно.

Також, до культурної програми долучили й понад десяток соціальних працівників з Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

Можливість культурно збагачуватись у місті Львові повинні мати усі. Далеко не кожен день соціально-вразливі категорії львів’ян чи соціальні працівники наших бюджетних установ мають змогу відвідати театр й переглянути чудову виставу. Подібні акції є потрібними, адже духовний ріст формує в нас насамперед особистість, громадянина із чіткими та стійкими моральними поглядами. Маємо надію, що в майбутньому до участі зголоситься більше людей.

заступник начальника управління соціального захисту

Наталія Кузяк.

Нагадуємо, що в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» кожного тижня багатодітним та малозабезпеченим родинам надаються безкоштовні запрошення в міські театри. За 7 місяців вже понад 1000 батьків та дітей безкоштовно переглянули 80 вистав у Першому українському театрі для дітей та юнацтва, театрах «Воскресіння» та «І люди, і  ляльки».

Довідка

Проект «Добрі справи» - соціальна кампанія, яку реалізовує управління внутрішньої політики Львівської міської ради з грудня 2009 року. Усі, хто бажають допомогти потребуючим сім’ям, можуть звертатися за тел. 297-58-19.