У Львові відбувся День молоді для людей з особливими потребами

  • 23.06.2011, 08:56
  • 926
День молоді для людей з особливими потребами. Львівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у молодіжному клубі «Пікассо» організував вечірку для молодих людей з особливими потребами «Ми різні, ми рівні» з нагоди Дня молоді. У програмі свята – концерт за участю молодої львівської співачки Софії Федини, солодке частування та дискотека. Солодощі для учасників зібрано волонтерами Центру під час акції у ТЦ «МЕТРО Кеш & Кері», яка відбувалася 1 та 2 червня.

Соціальна підтримка людей з особливими потребами, особливо дітей та молоді, є одним з найважливіших питань. Не обов’язково ця підтримка повинна бути матеріальною; навпаки, на першому місці повинні бути увага та розуміння. Молодіжна вечірка «Ми-різні, ми-рівні» є прикладом неформального підходу у роботі з молоддю такої категорії.

начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР

Наталка Федорович.

Такі вечірки стали уже традиційними, ми організовуємо їх двічі на рік, присвячуючи до Дня молоді та Дня студента. Ці молодіжні свята є дуже потрібними для молодих людей з особливими потребами, адже дають їм можливість відчути себе такими ж активними та цікавими для інших, як і їхні здорові ровесники. Кожного разу вони з нетерпінням чекають нашого запрошення та активно беруть участь у святкуванні, радіючи можливості поспілкуватися, розважитися та отримати нові враження. Працівники та волонтери нашого Центру роблять усе можливе, щоб створити учасникам вечірки атмосферу свята, на якому вони є рівними серед рівних.

заступник керівника Львівського міського центру соціальних служб

для сім’ї, дітей та молоді

Олександра Білецька