Інститут міста підготував «Соціальний портрет львів’янина»

  • 24.04.2012, 11:15
  • 2103
Існує безліч уявлень про львів’ян: чи то уявлень львів’ян самих про себе, чи то уявлень іногородніх та іноземних гостей про мешканців нашого міста. Якими ж є львів’яни? Скільки їх? Яким є їхній середній вік? Яку частку доходу вони витрачають на харчування та зі скількома сусідами спілкуються? На ці та багато інших запитань Інститут міста пропонує знайти відповіді в інфографіці «Соціальний портрет львів’янина».

Вже протягом двох років Інститут міста проводить різноманітні соціологічні дослідження на різноманітну тематику. З кожним наступним дослідженням ми отримуємо все більше інформації про те, якими є львів’яни: чого прагнуть та остерігаються, як живуть та сприймають ті чи інші ситуації у місті

керівник програми аналізу та досліджень Інституту міста

Мар’яна Малачівська.

Для даного матеріалу було використано результати соціологічних досліджень за період з червня по грудень 2011 року та статистичні дані станом на 1 січня 2011 року

аналітик програми аналізу та досліджень Олена Гунько.

Зазначимо, на рахунку Інституту міста більше 30 досліджень, зосереджених на різних аспектах якості життя міста. На даний час команда працює над розробкою методології для комплексного дослідження якості життяЛьвова, яке дозволить оцінити динаміку змін задоволення мешканців різними аспектами життя міста та дозволить визначити найбільш важливі питання, які потребують першочергової уваги міської влади.

Нагадаємо, якість життя мешканців є першим пріоритетом Комплексної стратегії розвитку Львова до 2025р.

Довідка

Оригінальний розмір інфографіки на сайті інституту міста за посиланням: http://city-institute.org/Socio/Social_portrait.jpg.