Львів’яни похилого віку побували в Оперному театрі ім. С. Крушельницької

  • 01.10.2012, 13:40
  • 900
Львів соціальний. Цієї п’ятниці у Львівському міському терцентрі підготували театральний вечір для своїх підопічних. Так, львів’яни літнього віку побували на перегляді оперетти «Летюча миша» у Львівському Національному Академічному театрі опери і балету ім. Соломії Крушельницької. До участі в заході зголосились 20 львів’ян літнього віку, які перебувають на обслуговуванні відділення соціально-побутової реабілації львівського терцентру.

Наше місто – це осередок розвитку української культури, в якому зосереджена основна частка культурних і мистецьких пам’яток нашої держави. Відтак, підтримуючи такий високий статус, необхідно забезпечувати можливість культурно збагачуватись всім категоріям громадян, які цього бажають. Власне щотижня Львівський міський територіальний центр організовує заходи для одиноких громадян похилого віку по розширенню культурно-мистецького світогляду.

Віталій Брославський, директор Львівського міського терцентру

Слід повідомити, що станом на сьогодні Львівський міський територіальний центр обслуговує близько 2,5 тис. пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.