У діток з багатодітних та малозабезпечених родин - яскраві враження від зоологічного музею

  • 02.11.2012, 13:44
Вчора в рамках соціальної акції «Яскраві канікули», яка протягом цього тижня реалізовувалась соціальною кампанією «Добрі справи», дітки з багатодітних та малозабезпечених родин побували на екскурсії в Зоологічному музеї Львівського національного університету імені Івана Франка. Під час екскурсії діти ознайомилися з багатими науковими колекціями музею, які налічують понад 178 тис. експонатів тваринного світу з усіх континентів, а після пізнавального заходу діток пригощали солодощами у лаунж-арт кафе «ArtBody Coffee Club», що на вул. Дудаєва, 7.

Ми вперше були на екскурсії в музеї. Всі в захопленні, дуже задоволені. Наприкінці діти навіть запитували: «Тату, а ми ще сюди прийдемо?». Гадаю, що це запитання промовляє саме за себе. Також приємною несподіванкою було те, що дітей безкоштовно пригощали різноманітними солодощами. Зараз хочеться просто щиро подякувати усім, хто долучився до цього заходу, за організацію такої чудової забави для дітей.

Ігор Рєзнік, батько

Дуже-дуже сподобалося. Усі тварини, метелики, птахи – все, що будо в музеї. Було насправді цікаво та дуже пізнавально. Хочеться, щоб такі заходи організовувались якнайчастіше.

Оля Березяк, учасниця екскурсії

Нагадаємо, що сьогодні в рамках «Яскравих канікул» дітки з багатодітних та малозабезпечених сімей відвідають заняття з дитячої йоги у студії «Жирафа» та пізнавальну екскурсію у дитячу кінно-спортивну школу «Буревісник».

Довідка

«Яскраві канікули» - це соціальний проект, який реалізується в рамках соціальної кампанії «Добрі справи» для дітей з багатодітних та малозабезпечених родин на час шкільних канікул. Детальніше про соціальну кампанію «Добрі справи» можна дізнатися в управлінні молоді, сім‘ї і спорту ЛМР. Контактна особа – Оксана Івасина, т. 297-58-71.