У Львові триває акція по безкоштовному вивченню англійської мови

Львів соціальний. У нашому місті організовують цікаве й корисне дозвілля для наймолодших львів’ян. Так, в ході благодійного марафону «Львів соціальний» і його циклу акцій під гаслом «Подаруймо дітям радість» управління соціального захисту Львівської міської ради спільно з мовною школою Хелен Дорон організували безкоштовний курс по вивченню англійської мови, для діток з соціально вразливих сімей, віком від 5 до 8 років. Курс вивчення триватиме до 5 місяців, а навчання розпочались з кінця грудня 2012 року.

З року в рік ринок праці та навчання все більше глобалізується, відповідно ці процеси вимагають ґрунтовного рівня знань іноземної мови, особливо англійської, яку переважно позиціонують, як мову міжнародного спілкування. Ідея акції з безкоштовного вивчення англійської полягає в тому, аби спонукати діток до навчання, вже в ранньому віці робити перші кроки до майбутньому успіху в житті. Нам приємно констатувати, що в місті в нас знайшлись однодумці, які долучились до акції «Подаруймо дітям радість» й надали унікальну можливість вивчати англійську мову природним шляхом – через ігри, забави, співи, танці, малювання, що в комплексі створює позитивне і наповнене веселощами середовище, яке дозволяє дітям розмовляти англійською як своєю рідною мовою.

Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради

До слова, місто співпрацює не лише з мовною школою Хелен Дорон. За ініціативи управління соціального захисту Львівської міської ради й підтримки мовної школи «LifeStyle» дітки з соціально вразливих сімей мають змогу безкоштовного вивчення англійської мови.

Благодійний марафон «Львів соціальний»  покликаний об’єднати можливості усіх ланок влади та вийти за рамки прописаних міських та державних програм. В рамках марафону, без залучення бюджетних коштів, проводиться ряд соціальних акцій для різних категорій потребуючих громадян - це люди з вадами здоров’я, люди похилого віку, діти з потребуючих сімей, серед яких цикл заходів під гаслом «Подаруймо дітям радість».

Фоторепортаж