Для клієнтів Львівського міського терцентру організовують цікаве дозвілля

  • 23.05.2013, 17:35
Львів соціальний. Кожен тиждень у відділенні соціально-побутової реабілітації Львівського міського терцентру для одиноких львів’ян похилого віку організовують заходи з проведення цікавого дозвілля.

Так, 22 травня, 12 учасників дискутували на тему «День слов`янської писемності та культури». Дискусія охопила історію української мови та писемності, підтримку в минулі часи та й в часі сьогодення. Зустріч вже традиційно відбулася у центрі денного дозвілля, що знаходиться по вул. Кирилівській, 3а.

Дуже важливо знати історію нашої мови, писемності, їх розвиток крізь віки, й поширювати ці знання серед громади. Адже саме мова нас єднає, надає можливість чути та  розуміти один одного, передавати відчуття, емоції.

Віталій Брославський, директор Львівського міського терцентру

А в четвер, 23 травня, 15 одиноких стареньких – клієнтів терцентру відвідали Зоологічний музей ЛНУ ім. І. Франка, що знаходиться за адресою: вул. Грушевського, 4.

На схилі літ, коли людина веде більш осілий спосіб життя, не ходить на роботу будучи на пенсії, вона потребує відчуття тривалості життя, відчуття дотичності до життя соціуму. Тому, впродовж останніх років у Львівському міському терцентрі активно розвивають напрямок організації цікавого дозвілля для літніх людей, як невід’ємну складову соціалізації осіб літнього віку.

Наталя Федорович, начальник управління соціального захисту Львівської міської ради

Нагадаємо, Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян створено відповідно до ухвали Львівської міської ради від 18.06.2009 року № 2695 з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Довідка

Зоологічний музей у Львові є одним із найстаріших університетських музеїв Європи і був заснований у 1784 році. Фонди Музею зоології презентують тваринний світ усіх акваторій земної кулі й всіх континентів (за виключенням Антарктиди), це і не дивно, адже наукові колекції музею налічують більше 178 тис. експонатів, біля 10 тис. із яких формують експозицію.