У Міжнародний день усиновлення соціальні фахівці привернуть увагу львів’ян до проблем сиріт

  • 27.09.2013, 17:21
  • 655
30 вересня о 12.00 год працівники відділу соціальної роботи Личаківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на площі перед Центром творчості дітей та юнацтва Галичини проведуть акцію «Усиновлення – це особливе батьківство, благородний і непростий шлях до щасливої родини». Мета заходу - привернути увагу львів'ян до проблем усиновлення, прийомних та опікунських сімей.

Під час заходу фахівці із соціальної роботи поширюватимуть серед мешканців міста інформаційні листівки-флаєри: про прийомні та опікунські сім'ї, піклувальників та усиновителів. А також роздаватимуть листівки з інформацією як можна створити прийомну сім’ю, стати опікуном та перелік документів необхідних для усиновлення.

Окрім цього, з метою пошуку кандидатів для дитячого будинку сімейного типу, відділ соціальної роботи Личаківського району вже розповсюдив плакати «Прийомна сім’я – це для мене» та інформаційні буклети у лікарнях, поліклініках, школах та церквах району.

Усиновлення діток, які потребують батьківського піклування заслуговує на повагу та пошану оточуючих. Усиновити дитину-сироту — означає проявити милосердя. Тому у цей день фахівці із соціальної роботи Львівського міського центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді проведуть цілеспрямовану роботу з промоції влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Сподіваємось, що відгукнуться львів'яни з добрим серцем, які зуміють зігріти батьківським теплом та  виховати десятьох діток.

Наталія Клапатюк, начальник відділу соціальної роботи Личаківського району Львівського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді