У Львові створено гарячу телефонну лінію «Дзвінок допомоги дитині»: 240-83-92

  • 17.07.2008, 03:00
  • Андрій Яремко
У червні благодійний фонд «Карітас - Львів УГКЦ» спільно з «Карітас Німеччина» розпочав реалізацію нового проекту під назвою «Консолідація та розширення мобільної роботи з молоддю в Україні». Метою проекту є сприяння соціальній реінтеграції дітей та молоді з кризового середовища. Важлива увага приділятиметься допомозі сім’ям, які б змогли самостійно вирішувати свої проблеми, ефективно виховувати та забезпечувати своїх дітей. «Протягом роботи з дітьми, які опинилися в кризових ситуаціях, ми зрозуміли, що ці діти стають «дітьми вулиці» не тому, що не мають сім`ї, а тому, що не хочуть туди вертатися. Тому основний акцент цього проекту буде на роботі з самими сім`ями. Це надзвичайно довгий та тривалий процес, проте є позитивні результати», - повідомив координатор проекту, керівник соціального центру при БФ «Карітас-Львів УГКЦ» Богдан Білан.

Проект передбачає роботу в Соціальному центрі, з дітьми на вулиці та їх сім’ями, співпрацю з органами влади, громадськістю, а також вироблення принципово нової моделі роботи з кризовими дітьми в Україні. Дитячо-юнацький соціальний центр за день може подбати про близько 20 дітей віком від 6 до 18 років. Діти отримують гаряче харчування, одяг та взуття, можливість активного відпочинку. З ними працює низка працівників, серед яких психолог, соціальний педагог, медик, керівники гуртків.

В рамках цього проекту впроваджено гарячу телефонну лінію під назвою «Дзвінок допомоги дитині», яка покликана виявити дітей, що потрапили в складну життєву ситуацію. Телефонувати можна щодня з 10 до 22 за номерами 240-83-92, (8067) 370-14-57.