«Щотижня ми ховаємо львів’ян – в страшному сні не можливо було собі таке уявити», - А. Садовий

  • 30.07.2014, 16:38
  • 837
Львів прощається з Героєм. Сьогодні о 11.00 год. у храмі Вознесіння Господнього (вул. Широка, 81а) відбулось прощання з загиблим і чин похорону загиблого в зоні АТО Романа Васькала. Загиблого поховали на Личаківському кладовищі на полі почесних поховань №76, неподалік меморіалу воїнам УГА.

Роман Васькало (1988 року народження) загинув в зоні АТО 22 липня 2014 року.

В грудні Роман мав би мати 26 років. На його місці міг бути кожен з нас. У нього залишилась дружина та маленький син. Сьогодні задача нашої громади - взяти їх під опіку, щоб допомогти, щоб дитина мала добрий день, щоб дружина мала можливість жити і дбати про свого сина, який, я переконаний, буде добрим українцем, тому що його тато віддав своє життя.

Кожного тижня ми ховаємо львів’ян - в страшному сні не можливо було собі таке уявити. В Україні війна, справжня війна. Якщо хтось думає, що вона далеко, - ось яскравий приклад. Війна тут. Ми переможемо, але ми маємо бути разом, маємо бути сильними та боронити нашу рідну землю. По іншому перемогти неможливо. Ми в скорботі, ми разом з вами, низький уклін

Андрій Садовий, міський голова Львова.

 Також мер наголосив на тому, що місто допоможе сім’ї загиблого з квартирним питанням.

Наскільки нам відомо, є надзвичайно складні умови проживання, тому що сім’я багатодітна. Будемо розглядати питання, щоб допомогти вирішити квартирне питання. Це буде дуже складно в сьогоднішніх умова, тому що усі кошти, які ми маємо, ми будемо спрямовувати виключно на допомогу нашим воякам, які є в зоні АТО, щоб захистити, щоб допомогти тим, хто приходить поранений. Але ми також повинні дбати про тих, хто віддав своє життя замість нас з вами. Ми зробимо усе можливе, щоб сім’я, щоб дружина Оля та маленька дитина, мали свій власний куточок. Це дуже важливо сьогодні.

Він віддав своє життя за нас і тепер обов’язок громади допомогти його родині.

Сьогодні не треба дивитись, чиї це повноваження. Треба брати і робити. Сьогодні це той мінімум, який можна зробити, тому що життя людини уже ніхто не поверне. Півторарічна дитина залишилась без тата. Стан дружини, яка залишилась сама, без свого кутка, можна лише уявити

Андрій Садовий.